Menu Close

Nail – стиліст

Nail stylist – стиліст манікюру/педикюру. Здатний надати рукам і ногам самий доглянутий і красивий вигляд, володіє величезною кількістю технік художнього оформлення нігтів.

150017_mn66com.gifМайстер з манікюру – одна з найбільш затребуваних, дохідних і творчих сучасних професій. Але, на жаль, вибираючи ВНЗ, курси додаткової освіти і, як наслідок, майбутню спеціальність, ми найчастіше просто забуваємо про ті, які відносяться до сфери послуг. Хоча саме вони дають змогу не тільки заробляти гроші, але і отримувати задоволення від роботи. Не вірите? Подробиці – в статті.

      enhanced-buzz-30890-1381335480-28Вибір професії в наш час має велике значення. Наша спеціальність – це не просто ефективний засіб заробляння грошей, але і справа, якій ми дійсно хочемо присвятити все своє життя. Як відомо, на роботу ми витрачаємо набагато більше часу, ніж на сім’ю або інші особисті справи. Тому важливо, щоб обрана нами спеціальність була не тільки перспективною, а й приносила справжнє задоволення.

imagesСаме тому в наш час все більше уваги приділяється творчим професіям. Однією з них можна вважати спеціальність майстра з манікюру та моделювання нігтів. Можливо, мало хто замислювався про це, але нігтьова індустрія відкриває величезні перспективи перед творчою людиною, дозволяє реалізувати всі свої креативні здібності та ідеї, стати справжнім художником.

Говорячи про професії nail-майстри, в першу чергу хочеться відзначити доступність даної спеціальності. Так, на даний момент в більшості міст світу є школи, в яких можна пройти подібні курси. Навчальні центри готують висококваліфікованих майстрів різних спеціалізацій – манікюр і педикюр, дизайн, моделювання, нарощування нігтів. Тривалість навчання становить не більше двох-трьох місяців. under-sea-octopus-summer-nail-art-try_168404Тому буквально через нетривалий період можна почати плідно працювати в салоні і отримувати стабільний дохід.

Якщо ви хочете, щоб фінанси, вкладені в навчання, почали якнайшвидше окупатися, то рекомендуємо почати з менш наповнених курсів, наприклад «манікюр + педикюр». Troll-dolls-3D-nail-art-1Зазвичай його тривалість становить не більше місяця, а в зв’язку з великою популярністю цих послуг знайти собі клієнтів не складе труднощів. Після цього, можна пройти курси моделювання за акриловою і гелевою технології або дизайн. До речі, варто відзначити, що чим більше процедур вміє виконувати той чи інший майстер,jewel-gem-nail-art-tutorial-the-ring-and-the-crown-3 тим більше його затребуваність у клієнтів і  простіше йому влаштуватися в гідний салон краси.

Nail-фахівець – це одна з найбільш неординарних і цікавих професій. Адже в ній з лишком можна реалізувати весь свій творчий потенціал, при цьому забезпечивши собі достаток і визнання оточуючих. У цій професії себе без зусиль знайдуть комунікабельні люди, які люблять спілкуватися, люблять кропітку праця, небайдужі до мистецтва, з ентузіазмом сприймають все нове. Ця спеціальність для тих, хто любить фантазувати і придумувати яскраві і цікаві речі, хто любить красу і догляд за собою і оточуючими, хто є затятим шанувальником fashion-індустрії.dc658fdc-d7ec-4139-845c-28f9385ba352 Адже nail-арт – один з найяскравіших його атрибутів. І нарешті, ті, хто просто люблять нігті і догляд за ними, з дитинства роблять манікюр і дизайн собі і всім своїм подружкам. Причому в даній спеціальності нерідко розкриваються таланти чоловіків, які створюють справжні шедеври на нігтях.

Важливо відзначити, що з кожним днем ​​популярність набирає і дизайн нігтів. Тому в роботі вам не доведеться обмежуватися традиційним моделюванням нігтів або манікюром. Ви зможете створювати твори мистецтва, захоплювати клієнтів своїми сміливими ідеями і використовувати весь свій творчий потенціал.

До речі, роботи кращих nail-дизайнерів шалено затребувані зірками світової величини, найвідомішими дизайнерами і стилістами. І всього цього також може домогтися кожен з вас.

Спеціальність nail-стиліста передбачає досить гнучкий і зручний графік роботи. Так, найпоширеніший режим – це два через два. Тобто це всього 15 днів на місяць. Працюючи за таким розкладом, ви завжди зможете знайти достатньо часу на свій розвиток і сімейні турботи.

Матеріал із сайту http://Proforientator.info з посиланням на http://www.robota.lviv.ua