Warning: Declaration of GTranslate::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /var/www/che7e5d022/www/proforientator.info/wp-content/plugins/gtranslate/gtranslate.php on line 645
Черговий адміністратор готелю – Proforientator.info
Menu Close

Черговий адміністратор готелю

20121904105547Збільшення міжнародних торговельних, культурних, науково-технічних і спортивних контактів між державами, вдосконалення організації відпочинку, розвиток туризму сприяли будівництву нових готелів, пансіонатів, мотелів і кемпінгів.

Залежно від рівня інженерного обладнання, послуг, які надаються, готелі розподіляються за розрядами, а в залежності від зручностей, що надаються (площа, кількість кімнат, оснащеність меблями, інвентар), номери в готелях розподіляються на категорії.

Черговий адміністратор оформлює на проживання гостей, відповідає за правильне використання номерів і місць, стежить за своєчасною підготовкою місць відповідно до броні.

Коли гість зареєстрований, черговий адміністратор видає йому карту гостя чи візитну картку – це документ на одержання ключа від номера. Документом для розрахунку з гостем за проживання та надані платні послуги є рахунок.

Основним документом, з яким працює черговий адміністратор, є карта руху номерів і місць у готелі, де відбивається їхня експлуатація протягом доби.

Черговий адміністратор готелю повинен мати такі якості:

  • гарний зір і слух;
  • емоційну стійкість;
  • тактовність;
  • оперативну та довгострокову пам’ять;
  • стриманість.

Матеріал із сайту – http://www.trud.gov.ua

1 thought on “Черговий адміністратор готелю

  1. Pingback: Черговий адміністратор готелю | Proforientator.info

Comments are closed.