Menu Close

Автогонщик

243222_gonshhik_chempionat_kolcevye-avtogonki_1920x1080_(www.GdeFon.ru)Автогонщик – спортсмен, професійний учасник автомобільних перегонів.

Змагання як такі з’явилися дуже давно. Автомобільні змагання (перегони) почали завойовувати популярність у міру того, як вдосконалювалися транспортні засоби. Але проведення перегонів на звичайних автомобілях було недоцільним, оскільки такі автомобілі слабко піддавалися індивідуальному удосконаленню. Тому виникла потреба у створенні спеціальних гоночних автомобілів, які вироблялися б в одиничних екземплярах і на замовлення. Для таких автомобілів знадобилися спеціальні водії.

Місце роботи

Організації автомобільного спорту (спортсмен, тренер); спортивні клуби; спортивні секції.

Обов’язки

Основні види діяльності гонщика: вивчення топографії траси, ведення перегонів відповідно рельєфу траси; експлуатація та управління гоночним автомобілем; теоретична розробка ефективних маневрів на трасі перед перегонами спільно з тренером або самостійно при проходженні траси; оцінка можливостей транспортного засобу та участь в його удосконаленні; регулярні тренування при підготовці до перегонів; психологічна підготовка до перегонів.

Вимоги

Здатність йти на ризик, швидкість реакції, розвинена просторова уява, розподіл уваги, гнучкість мислення, висока завадостійкість, впевненість в собі, хороша координація рухів, фізична витривалість, здатність аналізувати і прогнозувати розвиток ситуації, психічна і емоційна стійкість, наполегливість і завзятість, прагнення до перемоги, відмінне здоров’я, гострий зір, хороший окомір, відмінна концентрація.Матеріал із сайту http://Proforientator.info з посиланням на http://www.trud.gov.ua

1 thought on “Автогонщик

  1. Pingback: Автогонщик | Proforientator.info

Comments are closed.