Menu Close

Про сервіс

Proforientator.info – це безоплатна допомога у виборі професії!

Колекція електронних освітніх ресурсів профорієнтаційної тематики створена в рамках наукового дослідження Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України “Методологія проектування мережі ресурсних центрів дистанційної освіти загальноосвітніх навчальних закладів” (ДР 0112U000279) у співпраці з Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського.

Власник та адміністратор ресурсу Корнієць Олександр Миколайович, старший викладач кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій в освіті ЧОІППО імені К.Д.Ушинського, аспірант ІІТЗН НАПН України.

Метою створення колекції є зосередження в одному місці та надання доступу до матеріалів, які можуть використовуватись у процесі професійної орієнтації.

На сьогодні в колекції, у розділі «Професії», розміщено майже тисячу матеріалів з описами спеціальностей і спеціалізацій, структурованих за алфавітним покажчиком та за типами відповідно до класифікації Є.О. Клімова: «людина – природа», «людина – людина»,   «людина – техніка», «людина – знакова система», «людина – художній образ». Доступ до цих описів здійснюється як через розділ «Професії», так і через розділ «Новини», де у вигляді публікацій розміщуються повідомлення про оновлення матеріалів.

Також, для зручного і швидкого доступу до матеріалів можна використовувати «хмару теґів», зменшена копія якої реалізується через віджет у боковій колонці. Теґи – це ключові слова, які вказуються до кожної публікації на сайті.

Не слід забувати і про вбудований віджет «Пошук», за допомогою якого здійснюється пошук вказаної фрази в публікаціях сайту та на його сторінках.

На сайті було започатковано розділ «Ресурси», в якому розміщуються посилання на сайти, на яких є рейтинги ВНЗ, дистанційні курси тощо.

У розділі «Тести» розміщуються профорієнтаційні тести та посилання на сайти, на яких можна їх пройти в он-лайн режимі.

У розділі «Абітурієнту» розміщуються матеріали про ЗНО та вступну кампанію. Матеріалами цього розділу можна також скористатися для пошуку навчального закладу за обраною спеціальністю.

Розділ «Центри» наповнюється контактами всіх центрів зайнятості на території України та центрів оцінювання якості освіти.

Започатковано розділ «Патріоти», в якому пропонуються біографічні розповіді – дайджести про видатних діячів з України, які внесли значний вклад у різних галузях. Щедра талантами українська земля подарувала людству чудових співаків, композиторів, талановитих письменників, математиків, фізиків, біологів, …

За змінами на сайті можна стежити і в соціальних мережах:

vk: http://vk.com/proforientatorinfo
f: http://www.facebook.com/proforientator.info
Вhttp://proforientator.blogspot.com
YouTube: https://www.youtube.com/user/proforientator та Список відтворення
diigo: https://groups.diigo.com/group/proforientatorinfo
t: https://www.twitter.com/proforientators

Крім того на сайті є кнопки соц. мереж, за допомогою яких можна швидко сповістити друзів про сторінки нашого сайту або зробити для себе закладки на ці сторінки.

Корнієць Олександр МиколайовичВласник та адміністратор:

Корнієць Олександр Миколайович,

старший викладач кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій в освіті ЧОІППО імені К.Д.Ушинського,

аспірант ІІТЗН НАПН України

тел. +38 097 923 90 23
E-mail: distosvita@ukr.net, alekskor7@gmail.com

t: https://twitter.com/okorniiets
f: https://www.facebook.com/akorniiets
vk: http://vk.com/akorniiets

 

Автор логотипу: Драч Сергій Іванович, учень 11 класу Данинського  навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» І-ІІІ ступенів Ніжинської районної ради Чернігівської області.