Warning: Declaration of GTranslate::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /var/www/che7e5d022/www/proforientator.info/wp-content/plugins/gtranslate/gtranslate.php on line 645
Фахівець із сертифікації – Proforientator.info
Menu Close

Фахівець із сертифікації

mainФахівці з сертифікації беруть участь у розробці та впровадженні на підприємстві системи менеджменту якості. У їхню компетенцію входить оформлення заявок на отримання сертифікатів, складання, оновлення та перевірка сертифікаційної документації. Дані фахівці активно взаємодіють з випробувальними лабораторіями, органами з сертифікації і державної реєстрації продукції. Крім цього обов’язки фахівців з сертифікації включають документування процесу встановлення та застосування стандартів.

Претендувати на початкові позиції в якості спеціаліста з сертифікації можуть випускники вишів, які вивчили нормативно-правову документацію з питань сертифікації, технічні регламенти, ДСТУ. Претендентам необхідно впевнено володіти комп’ютером, знати стандарти оформлення документів для сертифікації. Також буде в нагоді знання англійської мови.

Типовий функціонал:

– Участь у розробці та впровадженні системи менеджменту якості в компанії;

– Оформлення заявок на сертифікацію;

– Розробка, оновлення та контроль сертифікаційної документації;

– Взаємодія з органами з сертифікації та державної реєстрації продукції, випробувальними лабораторіями;

– Підготовка звітів про виконання робіт зі стандартизації.

Вимоги до позиції: тип зайнятості – повний робочий день.

Рівень оплати праці спеціаліста визначається добробутом компанії, переліком посадових обов’язків, досвідом роботи за фахом, рівнем професійних навичок.

Матеріал із сайту – http://www.trud.gov.ua