Warning: Declaration of GTranslate::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /var/www/che7e5d022/www/proforientator.info/wp-content/plugins/gtranslate/gtranslate.php on line 645
Фахівець P.O.S. – Proforientator.info
Menu Close

Фахівець P.O.S.

1371216776_1260863082_1P.O.S.-фахівець – це універсал, який відповідає за розробку стратегії та вихід кінцевого продукту для просування товарів або послуг у місцях продажів, здатний згенерувати ідею й реалізувати її з урахуванням побажань замовника.

Специфіка професії

Знайти серед безлічі непрацевлаштованих фахівців справжнього професіонала – ціле мистецтво. Досвідченірекламники, які спеціалізуються на розробці P.O.S.-продукції, цінуються дуже високо.

Місце роботи

Рекламні агентства.

Особисті якості:

  • нестандартне мислення
  • художній смак
  • висока працездатність
  • гарні комунікативні навички

Кар’єра та зарплата

Про майбутню кар’єру варто думати вже зі студентської лави. До того ж більшість рекламних агентств із задоволенням приймають стажистів. Особливо ця практика поширена в міжнародних корпораціях, у яких є філії в нашій країні. Аналіз пропозицій сайтів з працевлаштування доводить – зарплатний діапазон фахівців у рекламній галузі, у тому числі й в P.O.S., дуже великий.

Матеріал із сайту – http://www.trud.gov.ua