Warning: Declaration of GTranslate::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /var/www/che7e5d022/www/proforientator.info/wp-content/plugins/gtranslate/gtranslate.php on line 645
Технічний письменник – Proforientator.info
Menu Close

Технічний письменник

32235-400x265-FreelancetechnicalwriterУ процесі життя сучасній людині доводиться освоювати величезну кількість професійної та побутової техніки. Щоб процес знайомства був комфортним, необхідно для кожного з предметів створити дохідливу інструкцію. Саме цим і займається технічний письменник.

Специфіка професії

Вимоги роботодавців можуть бути різними. Одному потрібен фахівець, який просто набиває текст в Word’і, а іншому – профі, який пише не тільки експлуатаційну, але й технічну документацію під час розробки програмного забезпечення.

Місце роботи

IT-департаменти різних підприємств і організацій.

Особисті якості:

  • уміння писати
  • математичний склад розуму
  • посидючість
  • уважність

Кар’єра та зарплата

Професія технічний письменник є затребуваною та популярною. Компанії-розробники нового програмного забезпечення, устаткування, комплексних мереж сьогодні мають гостру потребу у фахівцях, здатних доступно та зрозуміло пояснити користувачам і замовникам як з усім цим працювати.

Матеріал із сайту – http://www.trud.gov.ua