Warning: Declaration of GTranslate::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /var/www/che7e5d022/www/proforientator.info/wp-content/plugins/gtranslate/gtranslate.php on line 645
Сіті-менеджер – Proforientator.info
Menu Close

Сіті-менеджер

managerСіті-менеджер – регіональний торговий представник, директор з міського продажу. У його обов’язки входить розвиток системи продажу у місті. Він здійснює її планування, аналізує і визначає пріоритети (які клієнти найбільш важливі для компанії) і виступає сполучною ланкою між виробником або головним офісом і регіональним представництвом.

Увага сіті-менеджера більшою мірою зосереджена на місті. Він контролює роботу супервайзерів, мерчендайзерів, торгових представників і водіїв служби доставки. Таким чином, він управляє всіма видами продажу – роздрібом, системою ванселінга (продаж з коліс), сам спілкується з ключовими клієнтами і розвиває активну базу клієнтів. До нього стікається вся інформація з продажу, і на основі цих даних і маркетингових досліджень сіті-менеджер складає бізнес-плани і прогнози продажів. Крім того, він може розробляти локальні промоакції для клієнтів.

Зазвичай до сіті-менеджерів доростають всередині компанії торгові представники по ключових або оптових клієнтах.

Вимоги

Вища торгова освіта.

Матеріал із сайту – http://www.trud.gov.ua