Warning: Declaration of GTranslate::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /var/www/che7e5d022/www/proforientator.info/wp-content/plugins/gtranslate/gtranslate.php on line 645
Різноробочий – Proforientator.info
Menu Close

Різноробочий

871_robochiyРізноробочий (або підсобний робітник) робочий без кваліфікації і без розряду, виступає в якості помічника кваліфікованого робітника.

Обов’язки:

  • Залежать від конкретного місця роботи. В основному – некваліфіковані допоміжні роботи.
  • Фактично, виконує дуже багато видів робіт. Наприклад, на будівництві різноробочі можуть прибирати будівельне сміття, працювати болгаркою, ламати стіни кувалдою, також може знадобитися моя допомога в роботі з відбійним молотком тощо. Залежно від сфери обов’язки можуть варіюватися.

Вимоги

Необхідні професійні якості: знання основ будівництва чи іншої сфери діяльності підприємства.

Особистісні якості: працьовитість, фізична витривалість, витримка, увага, акуратність.

Освіта

На дану роботу, найчастіше, можна влаштуватися, не маючи абсолютно ніякої освіти. А все тому, що робота пов’язана в основному з фізичною працею, і для цієї праці не потрібно ніяких професійних навичок. Будь-яка людина, прийшовши на будівництво, може з легкістю освоїтися і зрозуміти, що їй треба робити, лише за один або два дні. Уже під час роботи можна отримати якісь корисні навички, які в подальшому допоможуть вам просунутися по службі.

Матеріал із сайту – http://www.trud.gov.ua

1 thought on “Різноробочий

  1. Pingback: Різноробочий | Proforientator.info

Comments are closed.