Warning: Declaration of GTranslate::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /var/www/che7e5d022/www/proforientator.info/wp-content/plugins/gtranslate/gtranslate.php on line 645
Монтажник систем вентиляції – Proforientator.info
Menu Close

Монтажник систем вентиляції

vent_montash1. Загальна характеристика професії

Ремонтує вентилятори та кондиціонери. Оглядає, чистить, усуває несправності, замінює деталі, що зносилися. Контролює прилади автоматичного регулювання роботи вентиляторів.

2. Вимоги до індивідуальних особливостей фахівця

Повинен мати фізичну силу та витривалість, гарний слух і зір. Йому потрібні гарна координація рухів кистей рук, образна пам’ять, точний окомір, технічна кмітливість.

3. Медичні протипоказання

Професія протипоказана особам, які страждають на хвороби опорно-рухового апарата, серцево-судинної системи, органів дихання та зору, нервові та психічні захворювання.

4. Вимоги до професійної підготовки

Повинен мати гарні знання з фізики (механіка, теплофізика, гідравліка), елементарної математики, технології металів і інших матеріалів.

Він повинен знати: правила техніки безпеки; конструкцію вентиляційних, кондиційних установок; параметри вологості та температури повітря в приміщеннях.

Повинен уміти: виконувати монтаж вентиляційного обладнання; виявляти причини неполадок у його роботі та способи їхнього усунення, уміти користуватися таблицями для визначення показників вологості повітря.

5. Родинні професії

Слюсарні, верстатні, зварювальні, пуско-налагоджувальні спеціальності.

Матеріал із сайту – http://www.trud.gov.ua

1 thought on “Монтажник систем вентиляції

  1. Pingback: Монтажник систем вентиляції | Proforientator.info

Comments are closed.