Warning: Declaration of GTranslate::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /var/www/che7e5d022/www/proforientator.info/wp-content/plugins/gtranslate/gtranslate.php on line 645
Крос-культурний менеджер – Proforientator.info
Menu Close

Крос-культурний менеджер

7792-42-21495550Крос-культурний менеджер – фахівець з міжкультурних комунікацій.

Особливості професії

Кpосс-культурний менеджмент – це менеджмент, що здійснюється на стику культур на різних рівнях.

Макрорівень – управління на стику національних і регіональних культур, і мікрорівень – на стику територіальних, вікових, професійних, організаційних, інших культур.

У певному сенсі крос-культурними менеджерами можна назвати християнських місіонерів Середньовіччя, які проповідували серед «дикунів».

Однак завдання сучасних «комунікаторів» – встановлення вигідних ділових відносин з представниками країн. По суті – це PR, хоча його ефективність вимірюється не кількістю згадувань у ЗМІ, а якістю налагоджених відносин. Поки що цю функцію нерідко виконують топ-менеджери компаній.

Місце роботи

У транснаціональних компаніях, що виходять на закордонні ринки. Це в першу чергу ІТ і телекомунікації, фінансові та аудиторські компанії, міжнародні благодійні фонди.

Важливі якості

Ерудиція, інтелект, схильність до спілкування з людьми.

Знання та навички

Крос-менеджеру абсолютно необхідно володіння мовою країн, в яких він має намір налагоджувати контакти. Потрібно розуміти особливості культури, ментальності мешканців цих країн.

 Матеріал із сайту – http://www.trud.gov.ua