Proforientator.info
Обирай свою професію правильно!!!

Конкурс профорієнтаційних проектів

Proforientator.info проводить конкурс проектів профорієнтаційних заходів закладів загальної середньої освіти. Переможець отримає грант на реалізацію свого профорієнтаційного заходу.

Для участі в конкурсі запрошуються педагогічні працівники (класні керівники 8-11 класів, практичні психологи, соціальні педагоги, педагоги-організатори та вчителі-предметники) закладів загальної середньої освіти м.Чернігова.

Положення про проведення конкурсу проектів

Конкурсні проекти, пропозиції та зауваження надсилати на адреси proforientator.info@gmail.com та distosvita@ukr.net

З Великоднем!

Збільшено кількість стратегічно важливих для країни спеціальностей

Постановою КМУ “Про внесення змін до переліку професій загальнодержавного значення, підготовка за якими здійснюється за кошти державного бюджету” від 21 лютого 2018 р. № 95 збільшено кількість стратегічно важливих для країни спеціальностей.

До переліку додано такі професії, як: зварник, машиніст дорожньо-будівельних машин, монтажник систем утеплення будівель, слюсар з механоскладальних робіт, слюсар-інструментальник та слюсар-ремонтник.

Повний перелік професій загальнодержавного значення, підготовка за якими здійснюється за кошти державного бюджету можна переглянути тут – http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/818-2016-%D0%BF

З описом професій можна ознайомитись тут – http://proforientator.info/?page_id=96

Реєстрація для участі у ЗНО – 2018!

З 06.02.2018 року розпочалась реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року. Реєстрація триватиме до 19 березня 2018 року.

На сайті Proforientator.info у розділі “Абітурієнту” підготовлено добірку мобільних додатків та сайтів для підготовки до ЗНО (тести минулих років, корисні матеріали, бібліотеки, таблиці, відеоуроки тощо).

Безкоштовний додаток на Android “Центр професійної орієнтації”

“Центр професійної орієнтації” – це зручний інформативний додаток, розроблений фахівцями #ВолноваськогоРЦЗ за підтримки Донецької обласної служби зайнятості, який створено з метою допомоги випускникам навчальних закладів у виборі майбутньої професії. Також додаток стане в нагоді для осіб, які бажають отримати відомості про світ професій, пройти тестування, скористатись відомостями про навчальні заклади, дізнатись більше про онлайн-освіту, тощо.

У додатку зі зручним інтерфейсом ви знайдете:
– Світ професій (відео про професії, серіал служби зайнятості «Пошук роботи», професії майбутнього, абетка професій та інше);
– Пізнай себе (корисні посилання на профорієнтаційне тестування, а також відео – інтерпретація типів темпераменту, характеру тощо);
– Куди піти вчитися? (інформація про коледжі, технікуми, вищі навчальні заклади України та онлайн-освіту);
– Виникли питання? Звернись до фахівця центру зайнятості…(посилання на електронну чергу шукача роботи).

Посилання для завантаження на google play – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cz.centerofproforientioncp

Регіональна (не)конференція для шкільних педагогів міні-EdCamp Chernigiv

8 грудня 2017 року відбулась регіональна (не)конференція для шкільних педагогів міні-EdCamp Chernigiv. Учасники заходу отримали нові знання, цікаві та корисні знайомства, море позитивних вражень, емоцій та натхнення!!! Профорієнтаційний портал http://proforientator.info підтримав проведення регіональної (не)конференції міні-EdCamp Chernigiv.

Учасникам заходу були презентовані ручки та календарики а спікерам ще й блокноти для запису цікавих ідей.

Бажаємо учасникам та організаторам творчості та натхнення для втілення нових цікавих проектів!

https://www.facebook.com/groups/1762018500761964/permalink/1775500012747146/

Координаторка (не)конференції Яніна Тимошенко – https://www.facebook.com/chernigivzno

Відео Дмитро Покришень – https://www.facebook.com/pokryshen

Екологічна вистава “Таємниці лісового світу”

15 листопада 2017 року учні гімназії №31 та початкової школи №25 на базі гімназії №31 продемонстрували екологічну виставу “Таємниці лісового світу” для дошкільнят ДНЗ №43, 60,70,72 та 74, де малята активно приймали участь у конкурсах, іграх, розповідали вірші та всі отримали подарунки від Proforientator.info.
Учні гімназії №31- волонтери отримали насолоду від піклування над дітьми-дошкільнятами протягом їх гостювання в школі. Не приховуючи радість та інтерес, вони спілкувалися з діточками та допомагали їм роздягатися та одягатися.

Більше фото тут – https://www.facebook.com/groups/1936875069928948/permalink/1969688886647566/

Екологічний волонтерський проект “Ідіть добрими у світ природи”

Теплий подих золотої осені

У гімназії №31 гуманітарно-естетичного профілю ІІ-ІІІ ступенів Чернігівської міської ради Чернігівської області відбулася виставка робіт з природного матеріалу та вторинної сировини “Теплий подих золотої осені”. У виставці взяли участь майже усі класні колективи, а також вчителі. Усі роботи радували неймовірною красою, охайністю, винахідливістю!

Детальніше за посиланням – https://www.facebook.com/groups/1936875069928948/permalink/1961024894180632/

Екологічний волонтерський проект “Ідіть добрими у світ природи”

Адміністрацією профорієнтаційного порталу Proforientator.info виділено кошти Гімназії №31 гуманітарно-естетичного профілю ІІ-ІІІ ступенів Чернігівської міської ради Чернігівської області на проведення екологічного волонтерського проекту “Ідіть добрими у світ природи” у листопаді 2017 року. Під час проведення заходів будуть виховуватись майбутні біологи, екологи, педагоги, актори, майстри тощо.

Автор і керівник проекту: Н.М. Горнюк, заступник директора з НВР гімназії №31 гуманітарно-естетичного профілю ІІ-ІІІ ступенів Чернігівської міської ради Чернігівської області, спеціаліст вищої категорії, старший учитель

Прийом проектів продовжується – http://proforientator.info/?p=7795
Опис проекту гімназії №31 – http://school-31.at.ua/_tbkp/ff/fisk/sajt-ekoproekt.docx
Сайт гімназії гімназії №31 – http://school-31.at.ua
Група гімназії №31 у мережі Фейсбук – https://www.facebook.com/groups/1936875069928948/

Учителі року-2017 приєднаються до команди агентів змін

Напередодні Дня працівників освіти Міністр Лілія Гриневич зустрілася із переможцями всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017», які вибороли першість у 4 номінаціях: «Початкова освіта», «Біологія», «Інформатика» та «Музичне мистецтво», та вручила їм нагороди.

Освітяни отримали Почесні грамотами Кабінету Міністрів України та

Вітаємо з 1 Вересня!

1-вересня

Вітаємо всіх з першим днем золотої осені, Днем Знань та початком нового навчального року! Бажаємо учням визначитись зі своєю майбутньою професією! Нехай навчальний рік буде таким же яскравим, цікавим, … як літні канікули 😉

Вітаємо з Днем Незалежності України!!!

Ukraina

Строки вступної кампанії та консультативні телефонні лінії МОН

Щоб збільшити, натисніть на зображення

Вступна кампанія – 2017!

В Україні стартувала кампанія зі вступу до вищих навчальних закладів. З 29 червня відкрита реєстрація на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua.  Заяви можна подати в електронному кабінеті з 12 до 26 липня.

Абітурієнти можуть подати 9 заяв на 4 спеціальності, причому до різних вишів. Цього року діє система пріоритетності (абітурієнт визначає за шкалою від 1 до 9 пріоритетність своїх заяв до вишів, де 1 – найвища пріоритетність).

Оприлюднення рейтингових списків зарахування за результатами ЗНО відбудеться не пізніше 1 серпня 12.00.

З 12 по 20 липня відбувається зарахування на основі співбесід та конкурсів.

Оприлюднення списків зарахованих за співбесідою та творчими конкурсами відбудеться не пізніше 24 липня.

У 2017 році для вступу діють сертифікати ЗНО 2016 та 2017 років.

У разі виникнення проблем з реєстрацією можна звернутися до відділу технічної підтримки при приймальних комісіях ВНЗ чи зателефонувати на “гарячу лінію”.

Телефони гарячої лінії та інше на сайті http://proforientator.info/?page_id=91

Серія #22. Як говорити про зарплату на співбесіді

Заробітна плата – це завжди предмет торгу! Її можна і потрібно обговорювати.
Але для цього потрібно детально розуміти умови угоди.

22 серія “Як говорити про зарплату на співбесіді” – ось що допоможе Степану підготуватися до торгів 🙂

Підписуйтесь на канал