Warning: Declaration of GTranslate::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /var/www/che7e5d022/www/proforientator.info/wp-content/plugins/gtranslate/gtranslate.php on line 645
Кастелянша – Proforientator.info
Menu Close

Кастелянша

matronЧим займається

Зберігає, здає в чищення та прання, одержує, перевіряє та видає співробітникам своєї установи спецодяг, спецвзуття, предмети інвентарю (чохли, портьєри) і білизну різного призначення. У виробничих, ремонтних, будівельних, транспортних, торговельних організаціях відповідає за комбінезони, фартухи, халати, головні убори, рукавички та рукавиці. У готелях і лікарнях видає халати, рушники та постільну білизну.

Плюси професії

Повинна добре знати всі споживчі властивості спецодягу та білизни, вимоги, що до них висуваються, а також уміти визначати ступінь зношування речей. До обов’язків кастелянш входять систематичні інвентаризації, ведення облікової документації та контроль своєчасного здавання співробітниками установи отриманих предметів спецодягу та білизни. Вона несе матеріальну відповідальність за збереження довіреного майна. Працюють кастеляншами переважно жінки.

Особисті якості:

  • акуратність,
  • любов до порядку та чистоти,
  • господарська жилка,
  • відповідальність,
  • турботливе ставлення до людей.

Освіта

Середня. Фахова освіта не потрібна.

Місце роботи

Підприємства різних сфер діяльності, у яких є спецодяг і білизна.

Матеріал із сайту http://trud.gov.ua

1 thought on “Кастелянша

  1. Pingback: Кастелянша | Proforientator.info

Comments are closed.