Menu Close

Автомийник

getUserImageАвтомийник – співробітник автомийки, безпосередньо зайнятий миттям машин.

Особливості професії

На замовлення клієнта автомийник миє машину зовні, пилососить її всередині, миє килимки.

Мийка може проводитися вручну губкою, щіткою та милом або за допомогою водорозпилювача, що подає воду під сильним тиском. Деякі мийки бувають обладнані механічними щітками.

Мийник під час роботи одягнений у одяг та взуття, що не промокають. І все ж умови праці на автомийці некомфортні: підвищена вологість, протяги. Крім того, незалежно від якості мийки, бувають незадоволені клієнти.

Професія автомийника традиційно вважається непрестижною, непомітною та навіть небезпечною, що віднімає дуже багато сил і здоров’я. Мало хто помічає, наскільки важливу суспільну функцію виконують ці невидимі “санітари міста”.

Машина сьогодні – не лише засіб пересування, вона відображає сутність її власника. Але якою б дорогою та чудовою не була машина, без роботи автомийника її блиску ніхто не помітить.

До плюсів професії можна віднести швидкоплинне задоволення від результатів своєї праці – блискучий від чистоти автомобіль радує око і душу любителів автомашин.

А також те, що з посади автомийника, проявивши пильність і цілеспрямованість, уміння швидко навчатися всього нового і при цьому видавати хороший результат, можна отримати підвищення – посаду адміністратора автомийки. Закохані в автомобілі люди поступово роблять різні кар’єри в автобізнесі, відповідно до своїх інтересів: стають автомеханіками, автоменеджерами.

Робоче місце

Автотехцентри, великі та дрібні автосервіси, паркування.

Важливі якості

Автомийникові необхідні відповідальність, ретельність у виконанні роботи.

Протипоказання до професії: схильність до застуд, проблеми опорно-рухового апарату, алергія на миючі засоби.

Де вчать

Автомийником можна працювати без спеціальної освіти. Навчання проходить у процесі роботи.

Матеріал із сайту http://Proforientator.info з посиланням на http://trud.gov.ua

1 thought on “Автомийник

  1. Pingback: Автомийник | Proforientator.info

Comments are closed.