Warning: Declaration of GTranslate::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /var/www/che7e5d022/www/proforientator.info/wp-content/plugins/gtranslate/gtranslate.php on line 645
Бренд-менеджер – Proforientator.info
Menu Close

Бренд-менеджер

Бренд-менеджер розкручує торгову марку компанії, прагнучи зробити її популярною на ринку, працює з рекламними агентствами, де придумують ту ідею, яка виділить продукт з маси інших і зробить його популярним.

Cпецифіка роботи бренд-менеджером

Помилково вважати, що робота бренд-менеджера закінчується з успішним виводом бренду на ринок. Мало правильно позиціонувати торгову марку, зробити її популярною і відомою. Щоб до неї не пропав інтерес споживачів, бренд-менеджеру доводиться постійно піклуватися про її оновлення, придумувати фішки: міняти упаковку товару, проводити різноманітні рекламні і промоушн-акції.

Робота для бренд-менеджера

Рекламні агентства, маркетингові компанії тощо.

Особисті якості

Звичайно, бренд-менеджер, в першу чергу, аналітик й організатор, але в той же час без творчої жилки в цій професії не обійтися. Потрібно уміти запропонувати рекламному агентству своє бачення позиціонування бренду, вислухати і зрозуміти ідеї копірайтерів, посперечатися, подумати і… вибрати кращу.

Зарплата і перспективи професії бренд-менеджера

Якщо ваш шлях в бренд-менеджери йде через маркетинг, початковою позицією стане посада асистента маркетолога із зарплатою $400-500. Через півроку-рік можна стати маркетологом із зарплатою $800-1200. Можна піти іншим шляхом – влаштуватися на роботу менеджером з маркетингу і реклами в одній із невеликих компаній. Зарплата складе близько $1100-1500.

Якщо ваш шлях в рекламу йде через рекламне агентство, то для початку краще за все попрацювати менеджером з реклами. Середня зарплата $600-900, але успішні менеджери з солідною клієнтською базою можуть заробляти $1000-1500. Наступна позиція в агентстві – Account manager, фахівець з ключових клієнтів: він веде рекламні кампанії і може заробляти $1000-1500 і вище. Дохід бренд-менеджера в середніх компаніях $1500, у великих $2000. Асистент бренд-менеджера солідної міжнародної компанії отримує $1600-1800.

1 thought on “Бренд-менеджер

  1. Pingback: Бренд-менеджер | Proforientator.info

Comments are closed.