Menu Close

Антикризовий директор

За рішенням суду намагається врятувати підприємство, що знаходиться в стані банкрутства. З одного боку, цей фахівець повинен ліквідувати заборгованість перед кредиторами, а з іншого – допомогти підприємству “встати на ноги”, подбати про співробітників та збереження промислового потенціалу. Якщо ж підприємство не підлягає відновленню, керуючий повинен вигідно продати і, за рахунок виручених коштів, розплатитися з боргами.

Cпецифіка роботи антикризовим директором

Плюси професії. Послуги досвідченого фахівця завжди затребувані. Кредитори, задоволені результатом роботи керуючого, радять звернутися до нього знайомим, які потрапили в подібну ситуацію. Власники підприємств, перелякані перспективою втратити свій бізнес, на винагороду, як правило, не скупляться. Доходи професіоналів вищої категорії, за деякими оцінками, сягають $ 15000 на місяць.

Мінуси професії. Знайти вихід зі складної ситуації може тільки високопрофесійний економіст. Працювати йому часто доводиться у ворожому середовищі, де конфлікт напружений до краю. Борги, незадоволені робітники, прихована війна з тими, хто довів підприємство до банкрутства, – звичайна ситуація. Професія вимагає не тільки глибоких знань економіки, фінансів, менеджменту, але й сміливості. Більшість банкрутств у Україні – замовні.

Робота для антикризового директора

Заводи, фабрики, різноманітні компанії та фірми.

Особисті якості

Сміливість, неабиякі організаторські здібності, комунікабельність.

Зарплата і перспективи професії антикризового директора

На посаду антикризового керуючого може претендувати людина, що має не тільки диплом, великі знання з різних галузей, але й певний життєвий досвід.

Профільна освіта

Спеціальність “Антикризове управління”.

Як стати антикризовим директором

Будь-який процес, пов’язаний з поновленням нормальної діяльності підприємства, – це дуже відповідальна робота. Не виняток і робота антикризового керуючого, адже на його плечах – велика відповідальність за майбутнє компанії, яку він веде.

Щоб стати антикризовим керуючим, найкраще отримати вищу освіту фінансиста в одному з таких вузів:

А щоб бути в курсі новинок на ринку України, підійдуть спеціалізовані тренінги: