Warning: Declaration of GTranslate::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /var/www/che7e5d022/www/proforientator.info/wp-content/plugins/gtranslate/gtranslate.php on line 645
Дресирувальник – Proforientator.info
Menu Close

Дресирувальник

Щоденна робота дресирувальників не цукор. У кожної тварини свій характер, темперамент, звички. Хороший дресирувальник знайде підхід до будь-якого волохатого члена колективу: одного похвалить, іншого посварить, третьому видасть додаткову порцію солодкого. Він виконує функції педагога, психолога і… ватажка зграї. По великому рахунку, основне завдання – примусити тварину підкорятися волі людини.

Cпецифіка роботи дресирувальником

Циркачі переконуть: це не вони обирають професію, а професія їх. Випадкових людей на арені не буває: абсолютна більшість нині працюючих дресирувальників вийшли з циркових сімей. Людині, сім’я якої з цирком не пов’язана, пробитися в дресуру вкрай складно. Дресирувальники – фанати своєї роботи. Весь свій час вони віддають цирку. Не випадково браки циркачі найчастіше укладають між собою: часу на особисте життя практично не залишається. Це репетиції. Щоденні і багатогодинні.

Робота для дресирувальника

Цирк.

Особисті якості:
  • терплячість
  • любов до тварин
  • упевненість в собі
  • здоров’я
  • фізична сила
  • сміливість
Зарплата і перспективи професії дресирувальника

У світі безліч циркових колективів, у яких працюють тисячі дресирувальників, але відомі, успішні і, в результаті, добре забезпечені одиниці. Інші лише мріють про майбутню славу. Щоб стати відомим, поважаним і, відповідно, таким, що добре продається, дресирувальникові знадобиться не одне десятиліття. По-перше, потрібний номер такий, який до тебе ніхто не виконував. По-друге, уміння презентувати свій продукт. По-третє, виходи на міжнародну арену. Ведучі світові цирки, які в змозі виплачувати великі гонорари за виступи, вважають за краще працювати з іменитими артистами, лауреатами міжнародних конкурсів і оглядів.

1 thought on “Дресирувальник

  1. Pingback: Дресирувальник | Proforientator.info

Comments are closed.