Warning: Declaration of GTranslate::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /var/www/che7e5d022/www/proforientator.info/wp-content/plugins/gtranslate/gtranslate.php on line 645
Невролог – Proforientator.info
Menu Close

Невролог

Займається лікуванням захворювань нервової системи. Веде прийом пацієнтів, проводить діагностику, призначає обстеження і лікування. Займається терапією наслідків інсультів, допомагає хворим відновлюватися після важких хвороб, травм і операцій. До невролога звертаються люди з неврозами, больовими синдромами, нервово-психічними, психосоматичними розладами, судинними і іншими захворюваннями.

Неврологія є зараз однією з найпопулярніших медичних спеціальностей. У сучасному світі з його високим ритмом і навантаженнями дуже велика кількість стресів і емоційної напруги на душу населення. Адже недаремно в народі говорять, що всі хвороби від нервів. Серед педіатрів особливо високий попит мають дитячі неврологи.

Cпецифіка роботи Неврологом:

Робота пов’язана з постійним спілкуванням з хворими людьми, що перенесли інсульти, операції, важкі травми, лежачими хворими, літніми людьми. Робота в стаціонарах включає обов’язкові нічні чергування. Необхідно стежити за новинами фармацевтичного ринку, дослідженнями в цій області, щоб розбиратися в лікарських засобах і призначати ефективне лікування. Деякі недержавні медичні центри вважають за краще брати на роботу неврологів, у яких є додаткові спеціалізації: мануальна терапія, масаж, іглорефлексотерапія.

Робота для Невролога:

Поліклініки, лікарні, санаторії, недержавні медичні центри.

Особисті якості:
  • любов до людей,
  • чуйність,
  • терпіння,
  • уважність,
  • терпимість.

1 thought on “Невролог

  1. Pingback: Невролог | Proforientator.info

Comments are closed.