Warning: Declaration of GTranslate::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /var/www/che7e5d022/www/proforientator.info/wp-content/plugins/gtranslate/gtranslate.php on line 645
Молодша медична сестра – Proforientator.info
Menu Close

Молодша медична сестра

Молодша медична сестра допомагає у догляді за хворими і стежить за станом лікарняних палат і приміщень. Вона проводить зміну натільної і постільної білизни, миє і провітрює лікарняні палати, відстежує виконання хворими і відвідувачами режиму дня, забезпечує правильне використання і зберігання предметів догляду за хворими.

Cпецифіка роботи Молодшою медичною сестрою:

Плюси професії:

  • Великий попит на ринку праці,
  • Змінний графік роботи.

Мінуси професії:

  • Низька оплата праці,
  • Фізична праця.
Робота для Молодшої медичної сестри:

Найбільш престижні місця роботи – відомчі лікувально-профілактичні установи, куди потрапляють лише обрані пацієнти і де персонал проходить жорсткий конкурсний відбір, а також фізіотерапевтичні відділення лікарень і кабінети функціональної діагностики. Найбільш важка робота чекає палатних і процедурних сестер великих багатопрофільних лікарень швидкої допомоги.

Особисті якості:

Люди цієї професії повинні бути акуратними і організованими, уважно і чуйно відноситися до хворих.

Зарплата і перспективи професії Молодшої медичної сестри:

Рівень заробітної плати багато в чому залежить від лікувальної установи, від того, якими ресурсами вона володіє. В середньому зарплата медсестри сьогодні складає від $200-500.