Menu Close

Новини

Страхові агенти. Хто вони?

Професія страхового агента досить цікава та популярна серед молодих людей та студентів. Адже головною її перевагою є, вільний робочий графік, завжди цікаві та нові знайомства. У сучасному світі можна застрахувати абсолютно все, починаючи від здоров’я, рухомого та не рухомого майна, закінчуючи життям. Головне все чітко передбачити в умовах договору.

Агенти є представниками компанії – страховика, їх обов’язки полягають у консультуванні, щодо пропонованих послуг, ведення документації, одержання платежів та повного супроводу клієнта, що страхується. Заробітна плата спеціаліста залежить від кількості укладених договорів та отриманих відсотків від угоди.

Професія не потребує спеціальної освіти, влаштуватись на роботу можуть навіть шістнадцятирічні молоді люди, пройшовши не складну співбесіду та короткотривале навчання у вигляді теоретичного курсу , а також спеціального тренінгу. Проте, якщо Ви хочете стати професіоналом у даній сфері, потрібно володіти високим рівнем комунікативних навичок, умінням переконувати та базовими знаннями з психології. Варто бути готовими до стресових та непередбачуваних ситуацій. Переважно це ініціативні, організовані та націлені на результат люди.

Компанії мотивують сумлінних працівників цінними подарунками, закордонними відрядженнями та іншими бонусами. Часто, багато успішних страхових агентів продовжують свою кар’єру у ролі старшого менеджера, директора  центру прийому та обслуговування клієнтів, та заступника директора філії.