Menu Close

Новини

З днем сухопутних військ!

Щороку 12 грудня в Україні відзначають День Сухопутних військ України.

Сухопутні війська складаються з механізованих, танкових і ракетних військ, артилерії, протиповітряних сил, армійської авіації, військ спеціального призначення і тилового забезпечення.

Це найчисленніші війська, які відіграють важливу роль у захисті території України та недоторканності її кордонів, а також беруть участь в міжнародних операціях, спрямованих на підтримання миру та безпеки.

Збройні сили України — військова озброєна організація держави, що включає регулярні і нерегулярні державні військові формування. Як часто вживаний синонім використовується поняття «Військо» або «Армія».

Військова служба — державна служба особливого характеру, яка полягає в професійній діяльності придатних до неї за станом здоров’я та віком громадян країн, пов’язаній із захистом своєї Батьківщини. Порядок проходження військової служби, права та обов’язки військовослужбовців визначаються відповідними законами України та певними положеннями про проходження військової служби, які затверджуються верховною владою країни та іншими нормативно-правовими актами.

Збройні сили складаються з видів збройних сил — частин, призначених для ведення військових дій або виконування бойових завдань в певній сфері: на морі, на суші, в повітряному просторі. Відповідно, збройні сили підрозділяються на Військово-морський флот (ВМФ), Військово-повітряні сили (ВПС) або Авіацію, Сухопутні війська. Крім того, важливою складовою Збройних сил є Війська спеціального призначення.

Читати далі – http://proforientator.info/?page_id=8882