Menu Close

Новини

Найбільш актуальні професії для шульги

Лівші, як відомо, лише 10% населення мають таку чудову особливість, яка допомагає їм у деяких видах діяльності. У них є більш розвинені якості за які відповідає права півкуля мозку, це творчість, мислення, уява, кмітливість та не стандартний підхід. Отже, пропонуємо Вам список 10 кращих професій для шульги.

  1. Музиканти або художники: лівші як правило, мають перевагу, коли справа доходить до творчості, підтвердження цього є велика кількість шульг серед художників, композиторів, скульпторів і в інших видах мистецтва. Серед  них: Леонардо Да Вінчі, Мікеланджело, Джимі Хендрікс і Пол Маккартні.
  2. Спортсмени: шульги як правило процвітають в спорті завдяки своїй хорошій просторовій орієнтації, швидкості реакції, через це правшам не легко перемогти їх. Серед відомих спортсменів: Ларрі Берд, Білл Рассел, і Кен Гріффіт.
  3. Програмісти / веб-розробники: лівші, також, досягають успіху в предметах, пов’язаних з інформаційними технологіями. Вони мають свої переваги, в проектуванні, структуруванні, аналізі та мисленні в 3D. Крім того, лівші, як правило, краще пристосовуються, а це вкрай необхідна навичка у світі комп’ютерних програм.
  4. Дизайнери будь-якого напрямку: графіка, мода, або інтернет, або що-небудь інше. Схоже, лівші мають переваги, коли мова заходить про дизайн. Головне, що вони образно мислять, краще працюють з обсягами й чудово розв’язують проблеми своїм, новим способом.
  5. Письменники: і в цьому випадку творчий потенціал й уява, допоможуть шульзі стати на диво дуже успішним письменником. Джоан Роулінг, Марк Твен, Герберт Уеллс, всі вони написали свої книги лівою рукою.
  6. Викладачі іноземних мов: майже у всіх правшей, мовні функції підтримуються однією півкулею мозку, зазвичай лівою. А у лівші за мову відповідають обидві півкулі головного мозку, тому, що постійно використовуючи ліву руку, тим самим вони стимулюють розвиток правої півкулі. Це допомагає лівші краще створити власний стиль писемності й писати на ньому.
  7. Науковці: шульг непропорційно багато серед учених. Мають всі шанси отримати кілька Нобелівських премій, швидше за все, завдяки своїй схильності думати нестандартно й давати нетрадиційні відповіді. Ісаак Ньютон и Альберт Ейнштейн були лівшами.
  8. Режисери: є безліч фантастичних лівшей режисерів, таких як Джеймс Камерон, Спайк Лі и Рідлі Скотт. Лівші користуються перевагами в області візуального мислення й творчості. Джеймс Камерон має гарну тривимірну уяву інакше його фільм Аватар не мав би такого успіху.
  9. Політики: багато світових лідерів й політиків були лівшами, в тому числі Юлій Цезар, Махатма Ганді, Адольф Гітлер, й більшість президентів США. Це, ймовірно, тому що лівші, як правило, показують кращі лідерські якості, думають швидше, й добре адаптуються до ситуації.
  10. Президенти: це звичайно ж найважча робота на землі, лівші складають дуже велику частину серед президентів США, особливо в останні роки. Вісімдесят відсотків президентів у США за останні 30 років були шульги. Усі президенти після Рональда Рейгана, окрім Джорджа Буша молодшого, були лівшами. Цікаво, що навіть президент Барак Обама й сенатор Джон Маккейн теж лівші.

Це орієнтовний список професій, які можна розглядати для себе будучи людиною, що пише лівою рукою. І нехай Ваш вибір буде вдалим.

Автор – Смеречинська Анастасія
Матеріал та фото із сайту http://proforientator.info/?p=8664