Menu Close

Новини

Вступна кампанія 2016 добігає кінця

584 тисячі абітурієнтів подали 2млн 11тис 62 заяви на вступ до ВНЗ. До трійки найпопулярніших університетів традиційно увійшли Київський університет імені Тараса Шевченка, Львівський національний імені Івана Франка та “Львівська політехніка”.

Після розподілу абітурієнтів згідно з поданими заявами на зарахування на держбюджет рекомендовані понад 184 768 вступників. Згідно з нововведенням, розподіл місць відбувався автоматично. Виші, які отримали найбільше заяв від абітурієнтів відповідно й мають більше держзамовлень.

Знайти себе у списку рекомендованих до зарахування до ВНЗ можна в особистому кабінеті вступника та за допомогою сервісів у розділі Абітурієнту – http://proforientator.info/?page_id=91

!!! Вступники, які отримали рекомендації до зарахування на навчання за кошти державного бюджету, повинні виконати вимоги до зарахування не пізніше 18.00 години 05 серпня 2016 року.

Вступники, які отримали рекомендації до зарахування на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт), повинні виконати вимоги до зарахування не пізніше 10 серпня 2016 року.

Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти на навчання за державним замовленням відбувається не пізніше 12.00 години 6 серпня 2016 року.

Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів, за кошти фізичних та юридичних осіб (за умови виконання набору за кошти державного бюджету за відповідною спеціальністю (спеціалізацією)) відбувається не пізніше 12 серпня 2016 року.