Warning: Declaration of GTranslate::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /var/www/che7e5d022/www/proforientator.info/wp-content/plugins/gtranslate/gtranslate.php on line 645
IT-спеціаліст – Proforientator.info
Menu Close

Новини

IT-спеціаліст

IT-спеціалісти необхідні практично в кожній компанії — адже це люди, які відповідають за роботу комп’ютерної техніки і локальної мережі, а також створюють і підтримують web-сайти фірми. Насправді ж часто виявляється, що названі співробітники виконують зовсім не ті функціональні обов’язки, якими б вони мали займатись відповідно до своєї посади.
Більшість компаній середнього рівня, не пов’язаних з інформаційними технологіями, мають в своєму штаті IT-спеціаліста широкого профілю, якого зазвичай називають системним адміністратором, схожі функції виконує і фахівець служби з технічної підтримки. В ідеалі, тобто в крупній, працюючій за західними стандартами корпорації, в обов’язки системного адміністратора повинні входити установка і (або) налаштування і обслуговування локальної комп’ютерної мережі, а також інтеграція нових фрагментів, модернізація техніки і програмного забезпечення серверів. Насправді ніхто толком не пояснить, чим повинна займатися ця людина. Тому треба бути готовим виконувати наступні роботи:
• ремонт комп’ютерної і оргтехніки, у тому числі телефонів та ін.;

Читати далі – http://proforientator.info/?page_id=691