Menu Close

Новини

Топ-5 новітніх професій XXI століття

Технологічний прогрес і розвиток економіки диктують нові вимоги до ринку праці. З кожним роком з’являються нові сфери, в яких може реалізувати себе людина, відповідно, виникають і нові професії. Які ж професії з’явилися в двадцять першому столітті?

1. Байєр і шоппер

Обидва фахівці, байєр і шопер, купують товари на замовлення для певних людей. У чому ж їх відмінності?

Читати далі http://proforientator.info/?p=6997 Шоппер володіє навичками стиліста і психолога, підбирає одяг та аксесуари індивідуально для кожного клієнта. Він знає про кращі магазини, акції та знижки, відразу може відрізнити оригінальну річ від підробки. За бажанням клієнта шоппер може супроводжувати його в походах по магазинах, а може скласти і придбати для вас цілий гардероб, керуючись тільки параметрами вашої фігури. Баєри працюють для магазинів і бутиків, вони стежать за новими колекціями сезону, відстежують тенденції, шукають новинки і складають асортимент магазину.

Обидва спеціалісти аналізують і вибирають кращі ідеї дизайнерів і визначають те, в чому кожен з нас буде ходити вже завтра.

2. Блогер

Здавалося б, як можна заробити, якщо просто вести свій інтернет-щоденник? Виявляється, якщо ваш щоденник стає популярним, його постійно читає багато людей, то ви можете заробляти на розміщення статей на замовлення. При цьому написані вами замовлені статті не будуть сприйматися як явна реклама вашими читачами. Багато блогерів створюють власні сайти, пишуть дійсно цікавий матеріал в тій сфері, яка їм цікава, і продають рекламні місця на сайтах.

Наприклад, якщо ви ведете блог про подорожі, ваш сайт щодня відвідують багато людей з певним рівнем інтересів і доходів, ви можете продати місце під рекламу сайту готелю, наприклад.

3. Копірайтер

Копірайтер — це майстер з написання текстів. На відміну від блогера він завжди пише на замовлення, більше того, копірайтер пише свої тексти за певними правилами. Чому ж ця професія так затребувана зараз?

Копірайтер, в основному, пише тексти для інтернет ресурсів. Всі статті, які ви бачите на сторінках сайтів абсолютно по будь-якій тематиці, і електронні листи, які приходять вам в якості розсилки, всі ці тексти створені копирайтерами. Копірайтер вміє написати такий текст, щоб ви, прочитавши всього пару слів, захотіли далі залишатися на сайті і придбати пропоную на ньому послугу.

4. SEO-оптимізатор

SEO-оптимізатор або, як ще називають цю професію, оптимізатор сайтів робить все, щоб вивести певний сайт на верхні позиції в пошукових системах. Зараз ця професія вважається однією з найбільш затребуваних, тому що все більше товарів сьогодні продається через інтернет. Відповідно, компанія, що продає свій товар в інтернеті потребує того, щоб потенційний покупець першим знайшов її сайт, зайшов на нього і зробив покупку.

Оптимізатор сайтів володіє техніками, що просувають сайт в перші позиції в пошукових системах, при цьому він працює в одній команді з копірайтером, який пише правильні тексти на цей сайт.

5. Хед-хантер

Завдання хед-хантера — переманити співробітника високого класу з однієї компанії в іншу. Вони отримують замовлення від фірми, яка бажає найняти певного спеціаліста, успішного і відомого у своїй галузі, а хед-хантер намагається вплинути на кандидата і підвести його до переходу до своєму замовнику. Рекрутери також є фахівцями з персоналу, але вони підбирають оптимального співробітника з декількох кандидатів на одну відкриту вакансію.

Робота рекрутера полягає в тому, щоб на першому етапі відібрати кандидатів на посаду за тими параметрами, які встановлює роботодавець. Потім рекрутери направляють відібраних кандидатів на співбесіду в фірму, якій потрібен новий співробітник.

За матеріалами сайту http://apis.org.ua/top-5-novitnih-profesij-xxi-stolittja.html