Warning: Declaration of GTranslate::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /var/www/che7e5d022/www/proforientator.info/wp-content/plugins/gtranslate/gtranslate.php on line 645
Бренд-амбасадор – Proforientator.info
Menu Close

Новини

Бренд-амбасадор

Balvenie_0250-620x360Для нас це зовсім нова професія, основна мета якої – освіта. Людина цієї професії – посол бренду, він покликаний доносити до аудиторії цінність та історію створення напою, залучати любителів і потенційних споживачів вишуканого алкоголю, проводячи дегустації, організовуючи семінари та майстер-класи.

Бренд-амбасадор – професія багатофункціональна; більшу частину часу займають відрядження, як на батьківщину напою, так і в інші країни. Справжній професіонал повинен не тільки знати свій бренд, а й добре орієнтуватися у всій категорії напоїв, а також суміжних з нею. У цій роботі гармонійно поєднуються любов до продукту та прагнення поділитися своїми знаннями з аудиторією. Часто такі фахівці є колишніми барменами та іншими працівникамиHoReCa (Готелі, Ресторани Кафе).

Читати далі- http://proforientator.info/?page_id=6145