Warning: Declaration of GTranslate::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /var/www/che7e5d022/www/proforientator.info/wp-content/plugins/gtranslate/gtranslate.php on line 645
Ткач – Proforientator.info
Menu Close

Новини

Ткач

0_a47b2_a07fe144_XLСоціально-економічна характеристика професії. Ткацтво як мистецтво і ремесло – одне з найдавніших у світі. Тканини, які з’являються в процесі ткання, виготовляє ткач. Ця стародавня професія вважається головною в текстильній промисловості. Працюють фахівці на текстильних комбінатах, фабриках. Форма організації праці – бригадна, робота виконується індивідуально.

Виробнича характеристика професії. Робоче місце ткача розташоване біля механічних або автоматичних ткацьких верстатів, які він обслуговує. Основна робоча поза – напівзігнута над верстатом, а також рух навколо нього. Головним предметом праці фахівця є бавовняні, лляні та інші тканини всіх видів (від мішечно-пакувальних до жакардових) і переплетень. У своїй роботі він використовує, крім ткацьких верстатів (безчовникові, автоматичні, жакардові та ін.), також ножиці, ткацькі гачки та деякі спеціальні інструменти.

Читати далі – http://proforientator.info/?page_id=6102