Menu Close

Новини

Черговий адміністратор готелю

20121904105547Збільшення міжнародних торговельних, культурних, науково-технічних і спортивних контактів між державами, вдосконалення організації відпочинку, розвиток туризму сприяли будівництву нових готелів, пансіонатів, мотелів і кемпінгів.

Залежно від рівня інженерного обладнання, послуг, які надаються, готелі розподіляються за розрядами, а в залежності від зручностей, що надаються (площа, кількість кімнат, оснащеність меблями, інвентар), номери в готелях розподіляються на категорії.

Черговий адміністратор оформлює на проживання гостей, відповідає за правильне використання номерів і місць, стежить за своєчасною підготовкою місць відповідно до броні.

Коли гість зареєстрований, черговий адміністратор видає йому карту гостя чи візитну картку – це документ на одержання ключа від номера. Документом для розрахунку з гостем за проживання та надані платні послуги є рахунок.

Основним документом, з яким працює черговий адміністратор, є карта руху номерів і місць у готелі, де відбивається їхня експлуатація протягом доби.

Читати далі – http://proforientator.info/?page_id=5793