Menu Close

Новини

Ріелтор

548b3be8f34248459895e711373a4c47f61d9dfdРіелтор – фахівець ринку нерухомості, що супроводжує угоду оренди чи купівлі-продажу від початку до кінця. Передусім цей фахівець має орієнтуватись на інтереси тієї сторони, яку представляє. При цьому ріелтор повинен не лише уважно вислуховувати побажання клієнта, а й надавати кваліфіковану пораду щодо покращення житлових умов чи придбання та продажу нерухомості, реально оцінюючи кожну окрему ситуацію.

 Щоб успішно працювати у сфері нерухомості, перш за все, важливо бути психологічно витривалою та фізично міцною людиною. Адже ріелтор, за специфікою роботи, завжди перебуває між двох вогнів – продавцем і покупцем.

Стрес – постійний супутник цієї професії. І як свідчить статистика, зі ста осіб, які вирішили спробувати себе у цій справі, через кілька місяців залишається лише п‘ятеро, інші не витримують психологічного та емоційного навантаження. Проте шанс випробувати себе як ріелтора має кожний бажаючий.

 Звісно, робота ріелтора пов‘язана з людьми, і тому головна і обов‘язкова вимога, яку роботодавець висовує до претендентів, – висока комунікабельність.

Читати далі – http://proforientator.info/?page_id=5375