Menu Close

Новини

КОСМЕТОЛОГ

Спеціаліст, що доглядає за обличчям і тілом клієнта з метою надання їм більшої привабливості та свіжості.

В косметології є кілька різних спеціалізацій. Косметологи-естестисти – це фахівці з косметичних процедур. Вони виконують порівняно нескладні операції, спрямовані на поліпшення зовнішнього вигляду людини: займаються фарбуванням брів і вій, роблять різні види масажу, маски, очищення обличчя, депіляцію, проводять обгортання. Слово «косметолог» асоціюється саме з саме цими фахівцями. Окрім роботи, що виконується руками, вони використовують засоби апаратної (точніше, фізіотерапевтичної) косметології.
Втім, для роботи виключно з технікою є власне апаратні косметологи, які займаються вдосконаленням зовнішності відвідувачів, використовуючи досягнення сучасної науки.
Найпопулярнішою у даній сфері є спеціальність дерматокосметолога. Це працівник з медичною освітою, який здатний зрозуміти, що не в порядку зі шкірою клієнта, і вирішити виниклі проблеми. Він визначає тип шкіри, її стан, причини проблем. підбирає процедури, косметичні засоби, що підходять для догляду шкіри конкретної людини, усуває неприємності, небажані елементи, дрібні дефекти (родинки, папіломи тощо).

Читати далі – http://proforientator.info/?page_id=1466